2019-04-30سه شنبه

جلسه مشترک شورای اداری شهرستان شبستر با انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر جلسه مشترک شورای اداری شهرستان با انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست مهندس مستفید وبا حضور شهرام خدایی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شبستر با محوریت تشریح نشست های کتابخوان،برگزاری جشنواره رضوی،برگزار شد.

***مهندس مستفید فرماندار ورئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان

شهرستان شبستر با صبغه فرهنگی پیشرو در این امر بوده وهست ودر این راستا فرمانداری شهرستان ومعاونت ی واجتماعی فرمانداری مسئولیت مستقیم رسیدگی به وضعیت کتابخانه ها را برعهده دارد.

***شهرام خدایی مدیر کل کتابخانه های عمومی است

فرهنگ زیر بنای توسعه می باشد ودر این میان کتابخوانی یکی از شاخصه های مهم توسعه فرهنگ است.وم اتفاق همه جانبه دستگاهها ونهاد ها در راستای ارتقای سطح مطالعه وکتابخوانی امری ضروریست.شهرستان شبستر با دارا بودن14کتابخانه نهادی بعد از شهرستان تبریز که20کتابخانه نهادی را در خود جای داده است برای اداره کل کتابخانه های عمومی استان از جایگاه مهم برخوردار است.

***حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه شبستر

بنده با تمام وجود ابراز خوشحالی وخرسندی می کنم از این اتفاق میمون وهمبستگی که نهادی وارگان های در راستای توصعه کتابخوانی کمر همت را بسته اند.همچنین از مدیر کل ورئیس اداره کتابخوانه های شهرستان شبستر تشکر میکنم که با ترتیب دادن نشست های کتابخوانی در بین مسئولین که هم الگو وهم پرچم دار توسعه هستند در راین مسیر قدم های مثبتی بر می دارند.این حرکات مصداق بارز مدیریت جهادی بوده لذا توصیه می کنم سایر ادارات نیز از این حرکت زیبا در راستای معرفی خدمات واقدامات خود بهره بگیرند.مصوبات جلسه:

***مقرر گردید من بعد در جلسه شورای اداری شهرستان هر کدام از روسای ادارات که اقدام به ارائه گزارش عملکرد دستگاه ذیربط را دارند،به معرفی یک کتاب در حوزه تخصصی خود نیز اقدام نمایند.

***مقرر گردید در تمامی جلسات شورای اداری شهرستان نشست کتابخوان برگزار وبخشی از برنامه شورای اداری قلمداد شود

***مقرر گردید تمامی نهاد ها وارگان های عضو شورای اداری شهرستان علی الخصوص آموزش وپرورش ودانشگاه ها نسبت به انجام تیلبغات وحضور وشرکت گسترده دانش اموزان ودانشجویان وکارکنان وخانوارده های آنها در جشنواره کتابخوان رضوی اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

***مقرر گردید ائمه جماعات در بین الصلاتین یا زمان ی برای معرفی کتاب در اختیار کتابداران شهرستان قرار دهند ویا خودبه معرفی کتاب برای نمازگزاران اقدام نمایند.

همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد

همزمان با روز جهانی قدس صورت گرفت

معرفی منابع شرکت در جشنواره رضوی

شهرستان ,های ,شبستر ,کتابخانه ,عمومی ,اداری ,کتابخانه های ,شهرستان شبستر ,های عمومی ,شورای اداری ,اداری شهرستان ,شورای اداری شهرستان ,مشترک شورای اداری ,جلسه مشترک شورای ,عمومی شهرستان شبستر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش خدمات کاشت ناخن |برای پس از مرگم.. هنرجو زنان نام آور ایرانی آموزشگاه زبان انگلیسی سبوی معرفت وب آموز وبلاگ Art_cake لذت آشپزی